031.437.87.92

0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:

  • Sursa de lumina Grandway FHS2D02, lungimi de unda 1310 & 1550

Sursa de lumina Grandway FHS2D02, lungimi de unda 1310 & 1550

1397.94

Furnizor : Grandway


Cod produs: FHS2D02

1.663,55 Lei
(pretul include TVA)

Disponibil acum în stoc: 0 buc. (actualizat în timp real)

Disponibil la comandă | Transport contra cost | Vandut de PRO Networking
Termen de livrare: Intreaba

Produsul este utilizat in cadrul unui proiect? Cere oferta personalizata aici!



Încă nu există un review pentru acest produs. Fii tu prima persoană care scrie acest review

Detalii

 

Producator

Grandway

Model

FHS2D02

Lungimi de unda (nm)

1310 & 1550

Tipul emitatorului

dioda laser

Conector

FC/PC

Stabilitate semnalului de iesire

Short Term (15 min.): < ±0.05dB @1310,1550nm; ±0.1dB@850 & 1300
Long Term (8 Hours ): < ±0.1dB @1310,1550nm;±0.2dB@850 & 1300

Lungime de unda centrala

1310±20nm & 1550±20nm

Latime spectrala

3 nm

Frecventa de iesire (Hz)

270,1K,2K

Putere de iesire

-5dBm±0.5dB

Auto Power-off

Da

Back-light

Da

Temperatura de operare

-10 to +50( Cels)

Temperatura de depozitare

-20 to+70(Cels)

Sursa de curent

2pcs * Ni-MH AA(2500mAh)

Dimensiuni (mm)

160L*76W*45H

Greutate neta

270 g

Tara de origine

China

Pachetul contine

aparatul (inclusiv baterie), Raport de calitate, DC 5V incarcator, 1buc Li-ion Baterie, husa de transport, manual de utilizare, conectori FC/PC

Optionale

conectori ST/PC, SC/PC

Garantie

Se acorda garantie pe o perioada de 12 luni doar in cazul aparatului.

Manuale

Specificatii tehnice

Specificatii tehnice
Descarcare

  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Scrie propria ta recenzie

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Prețul produsului
Calitatea produsului
Termen de livrare