031.437.87.92
0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:

Adaptor fibra optica SC/PC MM (OM1, OM2, OM3, OM4), Duplex, AFL Hyperscale


Cod produs: SCDPXBEIGE

4,00 Lei

Disponibilitate: In stoc

(pretul include TVA)

În stoc

Fii primul care evalueaza produsul

Scrie propriul tau review

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Acorda un rating produsului