031.437.87.92

0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:


Power metru TriBrer, gama dinamica +26 ~ -50dBm EPM30C

637.1

Furnizor : TriBrer


Cod produs: EPM30C

758,15 Lei
(pretul include TVA)

Disponibil acum în stoc: 0 buc. (actualizat în timp real)

Disponibil la comandă | Transport contra cost | Vandut de PRO Networking
Termen de livrare: Intreaba

Produsul este utilizat in cadrul unui proiect? Cere oferta personalizata aici!



Încă nu există un review pentru acest produs. Fii tu prima persoană care scrie acest review

Detalii

Power metrele sunt cel mai des intalnite in testarea tronsoanelor de fibra optica. Power metrele din seria EPM30 sunt compacte, usoare, se pot ultiliza in conditiile dure prezente pe teren pentru verificarea continuitatii si evaluarea "calitatii" semnalului transmis.

Modelul EPM30C este un power metru cu o gama dinamica cuprinsa intre +26 ~ -50dBm, rezolutie 0.01dB, acuratete 0.02dB, masoara lungimi de unda precum: 850nm/1300nm/1310nm/1490nm/1550nm/1625nm fiind ideal pentru testarea tronsoanelor cu fibra singlemode sau multimode.

Aparatul functioneaza utilizand 2 baterii AA sau doi acumulator Li-ion AA (nu sunt inclusi), pentru incarcarea acumulatorilor se utilizeaza adaptorul 5V AC/DC optional. Durata de utilizare fiind de pana la 160 ore.

  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Scrie propria ta recenzie

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Prețul produsului
Calitatea produsului
Termen de livrare

Producator:

Tribrer

Model

EPM30C

Lungimi de unda:

850/ 1300/ 1310/ 1490/ 1550/ 1625 nm

Gama dinamica:

+26 ~ -50dBm

Conector OPM:

FC/PC, SC/PC 2.5mm UPP

Acuratete:

+ 0.2 dB

Rezolutie:

0.01dB

Auto Power Off:

DA

Back-light:

DA

Reference Value:

DA

Interfata USB:

NU

Stocare valori masurate:

40 de traces

Recunoastere lungime de unda:

NU

Detectare impuls:

NU

Monitorizare in timp real:

NU

Temperatura de utilizare:

-10 ~ +50(Celsius)

Temperatura de depozitare:

-20 ~+60(Celsius)

Alimentare:

Acumulator Li-ion 2*AA (nu sunt inclusi) ;  adaptor AC/DC (optional)

Timpul de utilizare:

100 de ore

Dimensiuni (mm):

90W*190H*40D

Greutate:

400g

Produs in:

China

Pachetul contine

Conector SC/PC, Manual, Husa transport, Certificat de calibrare.

Optionale

Conectori interschimbabili:ST/PC, Conector FC male la LC female, Adaptor AC/DC, Software de conectare la PC.

Garantie

Se acorda garantie pe o perioada de 12 luni doar in cazul aparatului.