031.437.87.92
0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:


Power metru TriBrer gama dinamica -50~+26dBm, AOP100C

396.95

Furnizor : TriBrer


Cod produs: AOP100C

472,37 Lei
(pretul include TVA)

Disponibil la comandă
Reward Points Primesti 116 puncte de fidelitate (vezi detalii)

Termen de livrare: Intreaba

Ai nevoie de ajutor in plasarea comenzii?
Suna-ne acum la 031.437.87.92 sau da-ne un email
aici


0 review-uri |Scrie un review

Detalii

Power metrele sunt cel mai des intalnite in testarea tronsoanelor de fibra optica. Power metrele din seria AOP100 sunt compacte, usoare, se pot ultiliza in conditiile dure prezente pe teren pentru verificarea continuitatii si evaluarea "calitatii" semnalului transmis.

Modelul AOP100C este un power metru cu o gama dinamica cuprinsa intre -50~+26dBm, rezolutie 0.01dB, acuratete 0.02dB, masoara lungimi de unda precum: 850nm/1300nm/1310nm/1490nm/1550nm/1625nm fiind ideal pentru testarea tronsoanelor cu fibra singlemode sau multimode.

Aparatul functioneaza utilizand 2 baterii AA sau doi acumulator Li-ion AA (nu sunt inclusi), pentru incarcarea acumulatorilor se utilizeaza adaptorul 5V AC/DC optional. Durata de utilizare fiind de pana la 160 ore.

  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Scrie propriul tau review

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Acorda un rating produsului