031.437.87.92
0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:


Power metru TriBrer PON TriBrer EPN70V cu VFL de 10mW

Furnizor : TriBrer


Cod produs: EPN70V-10

Acest produs nu mai face parte din oferta PRO Networking

Detalii

Producator:

Tribrer

Model

EPN70V-10

Gama dinamica:

1310 nm: +10 ~ - 35 dBm/1490 nm: +10 ~ - 50 dBm/1550 nm: +25 ~ - 45 dBm

Conector OPM:

SC/PC 2.5mm UPP

Conector VFL:

2.5mm UPP

Putere optica VFL:

10mW

Acuratete:

+ 0.2 dB (burst signal:+5dB)

Pass Through Loss:

<1.5dB

Treshold sets:

10

Auto Power Off:

DA

Back-light:

DA

Interfata USB:

NU

Stocare valori masurate:

100 de traces

Monitorizare in timp real:

DA

Temperatura de utilizare:

-10 ~ +50(Celsius)

Temperatura de depozitare:

-20 ~+60(Celsius)

Alimentare:

Acumulator Li-ion 3*AA (nu sunt inclusi) ;  adaptor AC/DC (optional)

Timpul de utilizare:

36 de ore

Dimensiuni (mm):

90W*190H*40D

Greutate:

450g

Produs in:

China

Pachetul contine

Manual, Husa transport, Certificat de calibrare.

Optionale

Adaptor AC/DC, Software de conectare la PC.

Garantie

Se acorda garantie pe o perioada de 12 luni doar in cazul aparatului.

Manuale

Specificatii tehnice

Specificatii tehnice
Descarcare

  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Scrie propria ta recenzie

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Prețul produsului
Calitatea produsului
Termen de livrare