031.437.87.92
0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:


Power metru PON TriBrer EPN70T, gama dinamica 1310 nm: +10 ~ - 35 dBm/ 1490 nm: +10 ~ - 50 dBm/ 1550 nm: +25 ~ - 45 dBm

1747.4534

Furnizor : TriBrer


Cod produs: EPN70T

Acest produs nu mai face parte din oferta PRO Networking

Detalii

Power metrele sunt cel mai des intalnite in testarea tronsoanelor de fibra optica dintr-o retea. Acest Power Metru PON poate fi folosit atat in retelele PON cat si in retelele clasice, permite testarea semnalului live transmis de OLT catre ONT (ONU). Power metrul PON EPN70C este compact, usor, se poate ultiliza in conditiile dure prezente pe teren pentru verificarea continuitatii si evaluarea "calitatii" semnalului transmis.


Producator:

Tribrer

Model

EPN70T

Gama dinamica:

1310 nm: +10 ~ - 35 dBm/1490 nm: +10 ~ - 50 dBm/1550 nm: +25 ~ - 45 dBm

Conector OPM:

SC/PC 2.5mm UPP

Gama dinamica power metru clasic:

+6 ~ -70dBm

Acuratete:

+ 0.2 dB (burst signal:+5dB)

Pass Through Loss:

<1.5dB

Treshold sets:

10

Auto Power Off:

DA

Back-light:

DA

Interfata USB:

NU

Stocare valori masurate:

100 de traces

Monitorizare in timp real:

DA

Temperatura de utilizare:

-10 ~ +50(Celsius)

Temperatura de depozitare:

-20 ~+60(Celsius)

Alimentare:

Acumulator Li-ion 3*AA (nu sunt inclusi) ;  adaptor AC/DC (optional)

Timpul de utilizare:

36 de ore

Dimensiuni (mm):

90W*190H*40D

Greutate:

450g

Produs in:

China

Pachetul contine

Manual, Husa transport, Certificat de calibrare.

Optionale

Adaptor AC/DC, Software de conectare la PC.

Garantie

Se acorda garantie pe o perioada de 12 luni doar in cazul aparatului.

Manuale

Specificatii tehnice

Specificatii tehnice
Descarcare

  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Scrie propria ta recenzie

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Prețul produsului
Calitatea produsului
Termen de livrare