031.437.87.92
0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:


Power metru PON FHP2P01 Grandway

567.3

Furnizor : Grandway


Cod produs: FHP2P01

Pret normal: 1.233,20 Lei

Special Price 675,09 Lei

(pretul include TVA)

În stoc

Termen de livrare: 1, 2 zile lucrătoare
Garantie: 12 luni

Ai nevoie de ajutor in plasarea comenzii?
Suna-ne acum la 031.437.87.92 sau da-ne un email
aici


0 review-uri |Scrie un review

Detalii

Producator:

Grandway

Model:

FHP2P01

Lungimi de unda:

1310 (Burst/ CW)/ 1490/ 1550 nm

Gama dinamica:

-30 to +16 @1310nm/ -40 to +16 @1490nm/ -50 to +16 @1550nm

Conector:

SC/PC

Acuratete:

+5dB + 1nW @1550nm

Atenuare de inserare:

1.5dB

Latimea spectrala:

1260~1360/ 1480~1500/ 1539~1565

Liniaritate:

+ 0.2% 1nW @1550nm

Isolation rate:

>40 @1490nm/ >40 @1550nm
>40 @1310nm/ >30 @1550nm

>40 @1310nm/ >30 @1490nm

Auto Power Off:

DA

Back-light:

DA

Reference Value:

NU

Interfata USB:

DA

Stocare valori masurate:

900 de traces

Detectare impuls:

DA

Temperatura de utilizare:

-10 ~ +50(Celsius)

Alimentare:

Acumulator Li-ion 2*Ni-MH 2500mA;  adaptor 6V AC/DC (nu este inclus)

Dimensiuni (mm):

160L*76W*45H

Greutate:

400g

Produs in:

China

Pachetul contine

Adaptori interschimbabili: SC/PC, Manual, Software (CD), Cablu USB, Adaptor AC/DC, Test Report, Surubelnita stea.

Optionale

Adaptori interschimbabili: FC/PC, ST/PC, Adaptor 6V AC/DC, Husa transport.

Garantie

Se acorda garantie pe o perioada de 12 luni doar in cazul aparatului.

Manuale

Specificatii tehnice

Manual

Specificatii tehnice
Descarcare

Manualul de utilizare
Descarcare

  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Scrie propriul tau review

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Prețul produsului
Calitatea produsului
Termen de livrare

Principalul nostru obiectiv în relația cu clienții și partenerii noștri este acela de a oferi și garanta cele mai performante produse și soluții adaptabile la cerințele și problemele lor. Ne asigurăm că vom atinge acest obiectiv oferind consultanță de specialitate și suport tehnic pre și post vânzare, cu personal bine pregătit și instruit la centrii specializați ai furnizorilor pe care îi reprezentăm.

 

Prin diversitatea produselor și serviciilor oferite, avem soluții pentru un buget mai mic sau mai mare. Produsele comercializate în cadrul magazinului nostru online PRO Networking au fost atent selectate după o analiză iniţială unde au fost testate şi din punct de vedere tehnic, înainte de a fi puse la vânzare.

 

În alegerea produselor comercializate s-a ţinut cont de următoarele criterii:

 

1. calitatea materialelor

2. specificaţiile tehnice

3. furnizor/Brand

4. perioada de garanţie

5. gradul de aplicabilitate al produsului pentru diferite aplicaţii

6. nivelul de configurare

7. numărul accesoriilor standard

8. numărul de accesorii opţionale

9. feedback clienţi (raport calitate/preț)

 

 

Indiferent ce produs veți alege din magazinul nostru, beneficiați de Garanția Compatibilității și Funcționării 100% a produselor oferite.

 

Echipamentele și produsele pe care vi le oferim:

 

» sunt compatibile și vă garantăm că vor funcționa eficient;

» corespund specificațiilor din fișa tehnică;

» se vor ridica întotdeauna la nivelul așteptărilor dumneavoastră;

» beneficiază de suport în utilizare și reparații prompte (service propriu) în caz de defecțiune;

» utilizatorii vor beneficia de instructaj gratuit pentru utilizarea corespunzătoare a echipamentului.

 

Întotdeauna veți beneficia de asistență și suport din partea echipei pentru maximă eficiență și eficacitate în alegerea celor mai potrivite soluții pentru proiectul și bugetul dumneavoastră.


Cumpărați cu încredere !