031.437.87.92
0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:

  • Power Metru Grandway FHP1A02, gama dinamica -60dBm
  • Power Metru Grandway FHP1A02, gama dinamica -60dBm
  • Power Metru Grandway FHP1A02, gama dinamica -60dBm
  • Power Metru Grandway FHP1A02, gama dinamica -60dBm

Power metru Grandway FHP1B02, gama dinamica -40~ +23dBm

590.0492

Furnizor : Grandway


Cod produs: FHP1B02

702,16 Lei
(pretul include TVA)

Disponibil la comandă | Transport contra cost | Vandut de PRO Networking
Termen de livrare: Intreaba

Ai nevoie de ajutor in plasarea comenzii?
Suna-ne acum la 031.437.87.92 sau da-ne un email
aici

Produsul este utilizat in cadrul unui proiect? Cere oferta personalizata aici!



Încă nu există un review pentru acest produs. Fii tu prima persoană care scrie acest review

Detalii

Power metrul FHP1A02 impreuna cu o sursa de lumina permite masurarea pierderilor la nivelul tronsoanelor de fibra optica. Seria FHP1 a fost conceputa pentru a acoperi segmentul low budget. Poate fi utilizat usor, are dimensiuni compacte si greutate redusa.

Caracteristici

Producator:

Grandway

Model:

FHP1B02

Lungimi de unda:

850/ 1300/ 1310/ 1490/ 1550/ 1625 nm

Gama dinamica:

-40 to +23dBm @1550nm

Conector:

FC/PC,SC/PC,ST/PC

Acuratete:

+ 0.35 dB + 1nW

Rezolutie:

0.01dB

Liniaritate:

+ 5%

Auto Power Off:

DA

Back-light:

DA

Reference Value:

DA

Interfata USB:

NU

Stocare valori masurate:

NU

Recunoastere lungime de unda:

NU

Detectare impuls:

NU

Temperatura de utilizare:

-10 ~ +50(Celsius)

Teperatura de depozitare:

-20 ~+70(Celsius)

Alimentare:

Acumulator Li-ion ;  adaptor 5V AC/DC

Dimensiuni (mm):

115L*62W*30H

Greutate:

140g

Produs in:

China

Pachetul contine

Adaptori interschimbabili: FC/PC, SC/PC, ST/PC, Manual, Husa transport, Adaptor AC/DC, Test Report.

Manuale

Specificatii tehnice

Manual

Specificatii tehnice
Descarcare

Manualul de utilizare
Descarcare

  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Scrie propria ta recenzie

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Prețul produsului
Calitatea produsului
Termen de livrare

Pachetul contine

Adaptori interschimbabili: FC/PC, SC/PC, ST/PC, Manual, Husa transport, Adaptor AC/DC, Test Report.

Manuale

Specificatii tehnice

Manual

Specificatii tehnice
Descarcare

Manualul de utilizare
Descarcare