031.437.87.92

0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:


Pigtail SC/PC MM OM1 (62.5/125µm) 1m, Fibrefab

7.222

Furnizor : Fibrefab


Cod produs: SC62B1

8,59 Lei
(pretul include TVA)

Disponibil acum în stoc: 36 buc. (actualizat în timp real)

În stoc | Transport contra cost | Vandut de PRO Networking
Termen de livrare: 1, 2 zile lucrătoare

Produsul este utilizat in cadrul unui proiect? Cere oferta personalizata aici!



Încă nu există un review pentru acest produs. Fii tu prima persoană care scrie acest review

Detalii

Pigtail-urile MM sunt folosite la conectarea retelelor de mare viteza, gigabit ethernet, fast ethernet si ethernet. Bufferul ce protejeaza fibra este in conformitate cu standardele IEC, EIA, TIA sau Telecordia.

Caracteristici:
Manta LSZH - emisie redusa de fum;
Tight buffer 900μm;
Fibra optica este in conformitate cu TIA/EIA 492AAAA;
Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC;

Recomandate pentru aplicatii:
Retele gigabit ethernet, fast ethernet si etherne;
Patch panel-uri, Cutii terminale si de distributie, ODF-uri si casete de sudura;

  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Scrie propria ta recenzie

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Prețul produsului
Calitatea produsului
Termen de livrare

Specificatii tehnice Pentru OM1:

Specificatii tehnice conectori:

PerformanteSinglemodeConformitate
IL Max/ Master 0.25dBIEC 61300-3-4
Ave/ Master0.15dBIEC 61300-3-4
Ave/ Random0.20dBIEC 61300-3-34

Specificatii tehnice cabluri:

CaracteristiciUnitate de masuraSIMPLEX
RezistentaN/100mm500
Temperatura de utilizare°C-20 to 60°C
Diametru bufferμm 900 +/- 50
Rezistenta la intindereN6

Specificatii tehnice fibra:

Caracteristici
Atenuare (dB/km)3.0 @ 850nm / 0.8 @ 1300nm
Latime de banda OFL (MHz x km)200 @ 850nm / 500 @ 1300nm

Pentru mai multe informatii consultati fisele tehnice.