031.437.87.92
0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:


Patchpanel 24x SC/APC SM Duplex, AFL Hyperscale

795.15

Furnizor : AFL Hyperscale


Cod produs: ODF_24SC/APC_Dx_SM

946,23 Lei
(pretul include TVA)

Disponibil la comandă
946,23 Lei

Termen de livrare: Intreaba

Ai nevoie de ajutor in plasarea comenzii?
Suna-ne acum la 031.437.87.92 sau da-ne un email
aici


0 review-uri |Scrie un review

Detalii

Patchpanel (ODF) tip sertar echipat pentru conectorizarea a 48 fibre optice singlemode cu conectica de tip SC/ APC duplex.

Caracteristici:
Sloturi utilizate: 24
Conectica: SC/ APC SM
Inaltime: 1U
Montabil in rackuri de 19"
Nr. intrari cabluri: 4
Nr. maxim de casete de sudura: 2 casete x 24 suduri
Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC, UL

Recomandate pentru aplicatii:
Data centere, retele telecom
Etheren, Fiber Chanel, ATM, LAN, WAN, MAN
Comunicatii de date
Aplicatii indoor

  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Scrie propriul tau review

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Prețul produsului
Calitatea produsului
Termen de livrare

Include:
- Patch panel 1U SC (1 buc.)
- Caseta 24 suduri de baza (2 buc.)
- Mansoane 45mm (48 buc.)
- Pigtail SC SM 9/125µm 1m (48 buc.)
- Presetupa (1 buc.)
- Adaptoare SC-SC SM Simplex (24 buc.)

Caracteristici:
-inaltime: 1U (44mm);
-lungime: 200mm;
-latime: 483mm;
-masa: 2,6kg (complet echipat);
-intrari pentru cabluri: 4 x 10mm, 2 x 20mm (presetupe);
-culoarea: RAL 9004 (negru);

F