031.437.87.92

0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:


Patchpanel 12x LC/PC SM duplex Fibrefab

506

Furnizor : Fibrefab


Cod produs: ODF_12LC/PC_Dx_SM

602,14 Lei
(pretul nu include TVA)

Disponibil acum în stoc: 5 buc. (actualizat în timp real)

În stoc | Transport contra cost | Vandut de PRO Networking
Termen de livrare: 1, 2 zile lucrătoare

Produsul este utilizat in cadrul unui proiect? Cere oferta personalizata aici!



Încă nu există un review pentru acest produs. Fii tu prima persoană care scrie acest review

602,14 Lei

Detalii

Patchpanel (ODF) tip sertar echipat pentru conectorizarea a 24 fibre optice singlemode cu conectica de tip LC/ PC duplex. Sasiul dispune de inca 12 sloturi libere, in care sunt montate capace de plastic pentru a preveni patrunderea prafului, in care se poate monta aditional conectica de tipul SC simplex sau LC duplex.

Caracteristici:
Sloturi utilizate: 12
Conectica: LC/ PC SM
Sloturi libere: 12
Inaltime: 1U
Montabil in rackuri de 19"
Nr. intrari cabluri: 4
Nr. maxim de casete de sudura: 2 casete x 24 suduri
Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC, UL

Recomandate pentru aplicatii:
Data centere, retele telecom
Etheren, Fiber Chanel, ATM, LAN, WAN, MAN
Comunicatii de date
Aplicatii indoor

  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Scrie propria ta recenzie

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Prețul produsului
Calitatea produsului
Termen de livrare

Include:
- Patch panel 1U LC duplex(1 buc.)
- Caseta 24 suduri de baza (1 buc.)
- Mansoane 45mm (24 buc.)
- Pigtail LC SM 9/125µm 1m (24 buc.)
- Presetupa (1 buc.)
- Adaptoare LC-LC SM Duplex (12 buc.)
- Capac port LC Duplex 10 buc/pachet (2 buc.)

Caracteristici:
-inaltime: 1U (44mm);
-lungime: 200mm;
-latime: 483mm;
-masa: 2,6kg (complet echipat);
-intrari pentru cabluri: 4 x 10mm, 2 x 20mm (presetupe);
-culoarea: RAL 9004 (negru);