031.437.87.92

0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:


Patchpanel 24x FC/PC SM FIBREFAB

539.26

Cod produs: ODF_24FC/PC_SM

539,26 Lei
(pretul nu include TVA)

Disponibil acum în stoc: 5 buc. (actualizat în timp real)

În stoc | Transport contra cost | Vandut de PRO Networking
Termen de livrare: 1, 2 zile lucrătoare

Produsul este utilizat in cadrul unui proiect? Cere oferta personalizata aici!



Încă nu există un review pentru acest produs. Fii tu prima persoană care scrie acest review

539,26 Lei

Detalii

Patchpanel (ODF) tip sertar echipat pentru conectorizarea a 24 fibre optice singlemode cu conectica de tip FC/ PC.

Caracteristici:
Sloturi utilizate: 24
Conectica: FC/ PC SM
Inaltime: 1U
Montabil in rackuri de 19"
Nr. intrari cabluri: 4
Nr. maxim de casete de sudura: 2 casete x 24 suduri
Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC, UL

Recomandate pentru aplicatii:
DAta centere, retele telecom
Etheren, Fiber Chanel, ATM, LAN, WAN, MAN
Comunicatii de date
Aplicatii indoor

  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Scrie propria ta recenzie

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Prețul produsului
Calitatea produsului
Termen de livrare

Include:
- Patch panel 1U FC (1 buc.)
- Caseta 12 suduri de baza (1 buc.)
- Mansoane 45mm (24 buc.)
- Pigtail FC SM 9/125µm 1m (24buc.)
- Presetupa (1 buc.)
- Adaptoare FC-FC SM Simplex (24buc.)

Caracteristici:
-inaltime: 1U (44mm);
-lungime: 200mm;
-latime: 483mm;
-masa: 2,6kg (complet echipat);
-intrari pentru cabluri: 4 x 10mm, 2 x 20mm (presetupe);
-culoarea: RAL 9004 (negru);