031.437.87.92

0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:


Patchpanel 12x SC/PC SM simplex FIBREFAB

356.46

Cod produs: ODF_12SC/PC_SM

356,46 Lei
(pretul nu include TVA)

Disponibil acum în stoc: 5 buc. (actualizat în timp real)

În stoc | Transport contra cost | Vandut de PRO Networking
Termen de livrare: 1, 2 zile lucrătoare

Produsul este utilizat in cadrul unui proiect? Cere oferta personalizata aici!



Încă nu există un review pentru acest produs. Fii tu prima persoană care scrie acest review

356,46 Lei

Detalii

Patchpanel (ODF) tip sertar echipat pentru conectorizarea a 12 fibre optice singlemode cu conectica de tip SC/ PC simplex. Sasiul dispune de inca 12 sloturi libere, in care sunt montate capace de plastic pentru a prevni patrunderea prafului, in care se pote monta aditional conectica de tipul SC simplex sau LC duplex.

Caracteristici:
Sloturi utilizate: 12
Conectica: SC/ PC SM
Sloturi libere: 12
Inaltime: 1U
Montabil in rackuri de 19"
Nr. intrari cabluri: 4
Nr. maxim de casete de sudura: 2 casete x 24 suduri
Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC, UL

Recomandate pentru aplicatii:
Data centere, retele telecom
Etheren, Fiber Chanel, ATM, LAN, WAN, MAN
Comunicatii de date
Aplicatii indoor

  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Scrie propria ta recenzie

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Prețul produsului
Calitatea produsului
Termen de livrare

Include:
- Patch panel 1U SC (1 buc.)
- Caseta 12 suduri de baza (1 buc.)
- Mansoane 45mm (12 buc.)
- Pigtail SC SM 9/125µm 1m (12 buc.)
- Presetupa (1 buc.)
- Adaptoare SC-SC SM Simplex (12 buc.)
- Capac port SC Simplex 10 buc/pachet (2 buc.)

Caracteristici:
-inaltime: 1U (44mm);
-lungime: 200mm;
-latime: 483mm;
-masa: 2,6kg (complet echipat);
-intrari pentru cabluri: 4 x 10mm, 2 x 20mm (presetupe);
-culoarea: RAL 9004 (negru);