031.437.87.92
0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:

promo
-42%

Patch panel fibra optica AFL Hyperscale, neechipat, 96 porturi SC Simplex/LC Duplex

345.36

Furnizor : AFL Hyperscale


Cod produs: S24XXX00

Pret normal: 714,26 Lei

Special Price 410,98 Lei

pretul afisat include TVA

În stoc

Termen de livrare: 1, 2 zile lucrătoare
Garantie: 12 luni

Ai nevoie de ajutor in plasarea comenzii?
Suna-ne acum la 031.437.87.92 sau da-ne un email
aici


0 review-uri |Scrie un review

Detalii

Patch panel neechipat, tip sertar, inaltime 2U, pentru 96 de porturi SC Simplex sau LC Duplex. Suporta pana la 96 de conexiuni SC Simplex sau 192 de conexiuni LC Duplex. Poate fi folosit atat pentru fibra singlemode cat si multimode.

Caracteristici

- se poate echipa in functie de cerinta dvs, Pentru solutia potrivita va rugam sa luati legatura cu account managerul dvs
- este confectionat din tabla de cea mai buna calitate si este vopsit in camp electrostatic
- destinat exclusiv aplicatiilor indoor sau in cabinete stradale complet etanse
- Protectie IP20
- pe spate este dotat cu 8 intrari/iesiri
- compus din 2 piese, tip sertar

  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Scrie propriul tau review

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Acorda un rating produsului

Inaltime (mm): 88mm
Latime (mm): 483mm
Adancime (mm): 250mm
Greutate(kg): 3.5 kg
Dimensiuni: 530mm (W) x 110mm (H) x 330mm (D)
Nr. intrari cabluri: 8 (4 x 21mm, 4 x 26mm)
Potrivit pentru adaptori(numai adaptori flangeless): SC Simplex, E2000 & LC Duplex
Numar de porturi: 96 porturi
Material: Otel
Grosime tabla (mm): 1.2 mm
Protectie material: vopsit in camp electrostatic
Culoare: Negru RAL 9004
Temperatura operare (°C): -40 la +60
Respecta standardele: TIA/EIA 568.C, ISO/IEC 11801, EN50173, IEC60304, IEC61754, RoHS2, Reach/SVHC

Principalul nostru obiectiv în relația cu clienții și partenerii noștri este acela de a oferi și garanta cele mai performante produse și soluții adaptabile la cerințele și problemele lor. Ne asigurăm că vom atinge acest obiectiv oferind consultanță de specialitate și suport tehnic pre și post vânzare, cu personal bine pregătit și instruit la centrii specializați ai furnizorilor pe care îi reprezentăm.

 

Prin diversitatea produselor și serviciilor oferite, avem soluții pentru un buget mai mic sau mai mare. Produsele comercializate în cadrul magazinului nostru online PRO Networking au fost atent selectate după o analiză iniţială unde au fost testate şi din punct de vedere tehnic, înainte de a fi puse la vânzare.

 

În alegerea produselor comercializate s-a ţinut cont de următoarele criterii:

 

1. calitatea materialelor

2. specificaţiile tehnice

3. furnizor/Brand

4. perioada de garanţie

5. gradul de aplicabilitate al produsului pentru diferite aplicaţii

6. nivelul de configurare

7. numărul accesoriilor standard

8. numărul de accesorii opţionale

9. feedback clienţi (raport calitate/preț)

 

 

Indiferent ce produs veți alege din magazinul nostru, beneficiați de Garanția Compatibilității și Funcționării 100% a produselor oferite.

 

Echipamentele și produsele pe care vi le oferim:

 

» sunt compatibile și vă garantăm că vor funcționa eficient;

» corespund specificațiilor din fișa tehnică;

» se vor ridica întotdeauna la nivelul așteptărilor dumneavoastră;

» beneficiază de suport în utilizare și reparații prompte (service propriu) în caz de defecțiune;

» utilizatorii vor beneficia de instructaj gratuit pentru utilizarea corespunzătoare a echipamentului.

 

Întotdeauna veți beneficia de asistență și suport din partea echipei pentru maximă eficiență și eficacitate în alegerea celor mai potrivite soluții pentru proiectul și bugetul dumneavoastră.


Cumpărați cu încredere !