031.437.87.92
0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:


Patch cord ST/UPC la ST/UPC OM2 5m Duplex, AFL Hyperscale

37.293

Furnizor : AFL Hyperscale


Cod produs: STST50DOR5

44,38 Lei
(pretul include TVA)

Disponibil la comandă

Termen de livrare: Intreaba

Ai nevoie de ajutor in plasarea comenzii?
Suna-ne acum la 031.437.87.92 sau da-ne un email
aici


0 review-uri |Scrie un review

Detalii

Pretul afisat este pentru: Patch cord FibreFab ST/UPC-ST/UPC OM2 5m Duplex, diametru buffer 3mm.

Caracteristici:
Conectori disponibili: SC, LC, ST si FC;
Manta LSZH - emisie redusa de fum;
Conform TIA/EIA 492AAAB, IEC60793-2-10 A1a.1a;
Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC;

Recomandate pentru aplicatii:
Folosit pentru retele LAN de inalta viteza 1GB/s Gigabit Ethernet
Ethernet, Fast Ethernet,
Data Centere;
Suporta transfer video la viteza mare, servicii de date si voce

  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Scrie propriul tau review

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Prețul produsului
Calitatea produsului
Termen de livrare