031.437.87.92

0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:


Patch cord SC/APC-SC/APC SM duplex 10 m, Fibrefab

51.336

Furnizor : Fibrefab


Cod produs: SCASCA09DYE10M

Acest produs nu mai face parte din oferta PRO Networking

Ce se cauta acum in magazin

Articole 1 pana la 2 din 6 in total

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  1. Splitter CATV, 1 intrare 3 iesiri, 5 - 1000MHz
  2. Tester telefonie Greenlee Tele-Mate TM-500, Mills

Detalii

Length 10 Metre
Weight 0.1640
Color Yellow
Distribution Type DUPLEX
Fibre Type OS2/G.652D
Jacket Type LSZH
Connector End A SC/APC
Connector End B SC/APC
  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Scrie propria ta recenzie

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Prețul produsului
Calitatea produsului
Termen de livrare