031.437.87.92
0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:


Patch cord LC/UPC la SC/UPC OM3 10m Duplex, AFL Hyperscale

66.2625

Furnizor : AFL Hyperscale


Cod produs: LCSCOM3DAQ10

78,85 Lei
(pretul include TVA)

În stoc

Termen de livrare: 1, 2 zile lucrătoare

Ai nevoie de ajutor in plasarea comenzii?
Suna-ne acum la 031.437.87.92 sau da-ne un email
aici


0 review-uri |Scrie un review

Detalii

Pretul afisat este pentru: Patch cord FibreFab LC/UPC-SC/UPC OM3 10m Duplex, diametru buffer 2mm.

Caracteristici:
Conectori disponibili: SC, LC, ST si FC;
Manta LSZH - emisie redusa de fum;
Conform ITU-T G.651.1,TIA/EIA 492AAAC, IEC60793-2-10 A1a.2a;
Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC;

Recomandate pentru aplicatii:
Folosit pentru retele LAN de inalta viteza 10GB/s, 1GB/s Gigabit Ethernet
Ethernet, Fast Ethernet,
Data Centere;
Suporta transfer video la viteza mare, servicii de date si voce

  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Scrie propriul tau review

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Prețul produsului
Calitatea produsului
Termen de livrare