031.437.87.92

0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:


Patch cord SC/APC-SC/APC SM 1m Simplex, Fibrefab

14.72

Furnizor : Fibrefab


Cod produs: SCASM1SX

Acest produs nu mai face parte din oferta PRO Networking

Ce se cauta acum in magazin

Articole 1 pana la 2 din 6 in total

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  1. Splitter CATV, 1 intrare 3 iesiri, 5 - 1000MHz
  2. Tester telefonie Greenlee Tele-Mate TM-500, Mills

Detalii

Producator: FibreFab
Conector 1: SC/APC
Conector 2: SC/APC
Tip Fibra: SM OS1/OS2/G.652D
Lungime: 1 metru
Tip patch: simplex

  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Scrie propria ta recenzie

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Prețul produsului
Calitatea produsului
Termen de livrare