031.437.87.92
0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:

  • Patch cord E2000/PC-FC/PC SM 20m DUPLEX

Patch cord E2000/PC-FC/PC SM 20m Duplex, Fibrefab

167.76

Furnizor : Fibrefab


Cod produs: E2000FCSM20DX

199,63 Lei
(pretul include TVA)

Disponibil la comandă | Transport contra cost | Vandut de PRO Networking
Termen de livrare: Intreaba

Ai nevoie de ajutor in plasarea comenzii?
Suna-ne acum la 031.437.87.92 sau da-ne un email
aici

Produsul este utilizat in cadrul unui proiect? Cere oferta personalizata aici!



Încă nu există un review pentru acest produs. Fii tu prima persoană care scrie acest review

Detalii

Producator: FibreFab
Conector 1: E2000/PC
Conector 2: FC/PC
Tip Fibra: SM OS1/OS2/G.652D
Lungime: 20 metri
Tip patch: DUPLEX

  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Scrie propria ta recenzie

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Prețul produsului
Calitatea produsului
Termen de livrare