Magazin online destinat exclusiv persoanelor juridice

031.437.87.92
0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:


Patch cord armat SC/APC - ST/UPC SM Duplex, 1m, AFL Hyperscale

49.6008
Opinia clientilor: 
AFL Hyperscale

Cod produs: SCAST09DBL1/ARM

59,02 Lei

pretul afisat include TVA

in stoc furnizor
Reward Points Castigi 15 Puncte de fidelitate afla cum

Livrare standard 23 Lei detalii
Ajunge la tine: Intreaba
Garantie: 12 luni detalii

Ai nevoie de ajutor in plasarea comenzii? 031.437.87.92

Detalii

Patch cordurile armate de fibra optica ofera o rezistenta sporita datorita mantalei intarita cu metal. Oferta aceleasi performante ca un patch cord de fibra optica standard, dar cu un plus de rezistenta mecanica.

Caracteristici:

Conectori disponibili: SC, LC, ST si FC;
Manta LSZH - emisie redusa de fum;
Conform IEC, EIA-TIA sau cerinte Telecordia;
Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC;
Disponibile cu fibra SM sau MM.

Recomandate pentru aplicatii:

CATV / VIDEO;
Passive Optical Network PON;
FTTX;
ATM, SONET si WDM;
Aplicatii din industria militara.

  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Esti in posesia produsului sau l-ai utilizat? Ajuta si pe altii sa aleaga inspirat!

Spuneti parerea acordand o nota produsului

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Nota acordata

Specificatii tehnice conectori:

PerformanteSinglemodeMultimodeConformitate
IL Max/ Master 0.25dB0.25dBIEC 61300-3-4
Ave/ Master0.18dB0.2dB/td>IEC 61300-3-4
Ave/ Random0.18dB-IEC 61300-3-34
Return Loss SM UPC/APC55/65dB-IEC 61300-3-6

Specificatii tehnice fibra:

Atenuarie (dB/ km) singlemode0.38@1310nm / 0.25 @1550nm
Dispersie cromatica (pc/nm x km) singlemode 3.0 @ 1310nm / 18.0 @1550nm
Atenuare (dB/ km) singlemode2.8@850nm / 0.8 @1300nm

Specificatii tehnice fibra:

CaracteristiciSIMPLEXDUPLEX
Manta cabluLSZHLSZH
Membru de rezistentaAramidaAramida
Rezistenta maxima aplicata pe o perioada scurta de timp3000N3000N
Rezistenta maxima aplicata pe o perioada lunga de timp200N200N
Temperatura de utilizare-20 to 60°C-20 to 60°C
Caracteristici privind protectia la focIEC 60332-1IEC 60332-1

Principalul nostru obiectiv în relația cu clienții și partenerii noștri este acela de a oferi și garanta cele mai performante produse și soluții adaptabile la cerințele și problemele lor. Ne asigurăm că vom atinge acest obiectiv oferind consultanță de specialitate și suport tehnic pre și post vânzare, cu personal bine pregătit și instruit la centrii specializați ai furnizorilor pe care îi reprezentăm.

 

Prin diversitatea produselor și serviciilor oferite, avem soluții pentru un buget mai mic sau mai mare. Produsele comercializate în cadrul magazinului nostru online PRO Networking au fost atent selectate după o analiză iniţială unde au fost testate şi din punct de vedere tehnic, înainte de a fi puse la vânzare.

 

În alegerea produselor comercializate s-a ţinut cont de următoarele criterii:

 

1. calitatea materialelor

2. specificaţiile tehnice

3. furnizor/Brand

4. perioada de garanţie

5. gradul de aplicabilitate al produsului pentru diferite aplicaţii

6. nivelul de configurare

7. numărul accesoriilor standard

8. numărul de accesorii opţionale

9. feedback clienţi (raport calitate/preț)

 

 

Indiferent ce produs veți alege din magazinul nostru, beneficiați de Garanția Compatibilității și Funcționării 100% a produselor oferite.

 

Echipamentele și produsele pe care vi le oferim:

 

» sunt compatibile și vă garantăm că vor funcționa eficient;

» corespund specificațiilor din fișa tehnică;

» se vor ridica întotdeauna la nivelul așteptărilor dumneavoastră;

» beneficiază de suport în utilizare și reparații prompte (service propriu) în caz de defecțiune;

» utilizatorii vor beneficia de instructaj gratuit pentru utilizarea corespunzătoare a echipamentului.

 

Întotdeauna veți beneficia de asistență și suport din partea echipei pentru maximă eficiență și eficacitate în alegerea celor mai potrivite soluții pentru proiectul și bugetul dumneavoastră.


Cumpărați cu încredere !