031.437.87.92
0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:


Sursa de lumina TriBrer AMU900C-S3S4S5-V01, 1310&1490&1550nm

2371.94

Furnizor : TriBrer


Cod produs: AMU900C-S3S4S5-V01

Acest produs nu mai face parte din oferta PRO Networking

Detalii

Sursa de lumina
Lungimi de unda 1310nm & 1550nm / 1310nm & 1490nm &1550nm
Stabilizare ±0.05dB / 1 hour;±0.1dB / 8 hours
Putere de iesire > -6.0 dBm
Modulatie 270Hz, 1KHz, 2KHz
Adaptor fibra FC/PC
VFL
Putere de iesire > 1 mW (5Km) / > 10 mW (10Km)
Impuls 2 Hz
Adaptor fibra 2.5mm universal adapter
Power Metru
Gama de masurare +6 ~ -70dBm (seria AMU900T)/ +26 ~ -50dBm(seria AMU900C)
Acuratete * ±0.2dB
Calibrated Wavelengths 850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm
Tone Detector Yes
Reference Value Set Yes
Connecting Adapter FC,SC&2.5mm UPP, ST (optional)
Altele
Auto Power Off No operation in 10 minutes (can be canceled), Low battery energy
Battery Charge Yes
Power Supply AA * 2
Specificatii generale
Size(H*W*D) 190mm * 95mm * 45mm
Weight About 380g
Storage Temperature -20 -- +60℃ , < 90%RH
Operating Temperature -10 -- +50℃ , < 90%RH
Accesorii
Standard Optional
SC interchangeable adapter*1 ST interchangeable adapter*1
User's manual*1 FC male to LC female adapter*1
Certificate of Calibration*1 AC/DC adapter*1
Carrying bag*1  

Garantie

Se acorda garantie pe o perioada de 12 luni doar in cazul aparatului.

 

Manuale

Specificatii tehnice

Specificatii tehnice
Descarcare

  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Scrie propria ta recenzie

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Prețul produsului
Calitatea produsului
Termen de livrare