Chiar daca #stamacasa suntem in continuare la dispozitia ta!

Online este mai simplu!
0item(s)

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Tocmai ai adaugat acest produs in cos:


Modul SFP Dual Fiber SM LC 120 Km 1550nm 1.25Gbps

438.75
Opinia clientilor: 
TeleGrup

Cod produs: SBN-SF-SC16-120

522,11 Lei

pretul afisat include TVA

in stoc furnizor

Livrare standard 23 Lei detalii
Ajunge la tine: Intreaba

Ai nevoie de ajutor in plasarea comenzii? 031.437.87.92

Detalii

Modulele SFP pentru fibra cu doua fire sunt disponibile intr-o varietate de modele care permite utilizatorilor să selecteze tipul in functie de fibra optica: single-mode sau multi-mode (50/125 µm MMF sau 62.5/125 µm MMF).

Din punct de vedere al lungimii de unda modulele sunt disponibile in patru categorii diferite : 850 nm (SX), 1310/1550/1490 nm (LX), 1510/1570 nm (ZX).

Ratele de transfer la modulele SFP variaza incepand de la 155 Mbs pana la 8 Gbs

  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Esti in posesia produsului sau l-ai utilizat? Ajuta si pe altii sa aleaga inspirat!

Spuneti parerea acordand o nota produsului

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Nota acordata

Caracteristici:

- Data Rate: 1.25Gbps
- Lungime de unda: 1310 si 1550 nm
- Distanta de transmisie MM FO pana la 2Km
- Distanta de transmisie SM FO pana la 160Km
- Single 3.3V Power supply, TTL Logic
- Laser Clasa A
- Conector Duplex LC Connector
- Temperatura de functionare: 0⁰C~+70⁰C
- Certificari RoHS, CE, FDA,
- Conform MSA SFP
- Functie DDM (la cerere)

Aplicatii:

- Fiber Channel Links
- Fast Ethernet Links
- SDH/STM-1, SONET/OC-3

Principalul nostru obiectiv în relația cu clienții și partenerii noștri este acela de a oferi și garanta cele mai performante produse și soluții adaptabile la cerințele și problemele lor. Ne asigurăm că vom atinge acest obiectiv oferind consultanță de specialitate și suport tehnic pre și post vânzare, cu personal bine pregătit și instruit la centrii specializați ai furnizorilor pe care îi reprezentăm.

 

Prin diversitatea produselor și serviciilor oferite, avem soluții pentru un buget mai mic sau mai mare. Produsele comercializate în cadrul magazinului nostru online PRO Networking au fost atent selectate după o analiză iniţială unde au fost testate şi din punct de vedere tehnic, înainte de a fi puse la vânzare.

 

În alegerea produselor comercializate s-a ţinut cont de următoarele criterii:

 

1. calitatea materialelor

2. specificaţiile tehnice

3. furnizor/Brand

4. perioada de garanţie

5. gradul de aplicabilitate al produsului pentru diferite aplicaţii

6. nivelul de configurare

7. numărul accesoriilor standard

8. numărul de accesorii opţionale

9. feedback clienţi (raport calitate/preț)

 

 

Indiferent ce produs veți alege din magazinul nostru, beneficiați de Garanția Compatibilității și Funcționării 100% a produselor oferite.

 

Echipamentele și produsele pe care vi le oferim:

 

» sunt compatibile și vă garantăm că vor funcționa eficient;

» corespund specificațiilor din fișa tehnică;

» se vor ridica întotdeauna la nivelul așteptărilor dumneavoastră;

» beneficiază de suport în utilizare și reparații prompte (service propriu) în caz de defecțiune;

» utilizatorii vor beneficia de instructaj gratuit pentru utilizarea corespunzătoare a echipamentului.

 

Întotdeauna veți beneficia de asistență și suport din partea echipei pentru maximă eficiență și eficacitate în alegerea celor mai potrivite soluții pentru proiectul și bugetul dumneavoastră.


Cumpărați cu încredere !